Yakamoz Tribün Koltuğu

Ürünümüzün oturma ve sırt bölümü orijinal ve darbe mukavemeti son derece yüksek copolimer polipropilen hammaddeden üretilmektedir. Kullandığımız hammadde içerisinde ürün yapısında fiziksel ve kimyasal olumsuzluklar yaratabilecek herhangi bir standart dışı malzeme bulunmamaktadır.

-Ürünümüzün plastik bölümlerinin üretiminde kullandığımız hammadde içerisinde, dış ortam şartlarından olumsuz yönde etkilenmemesi için ultraviyole stabilizatörü, renk solmasını mümkün olduğunca engellemek için ise ışık haslığı min. 8 olan renklendirici boya ilave edilmektedir.

-Ürünümüzün plastik bölüm yüzeyleri, ürünün kolay temizlenebilmesi için çok parlak bir yapıya sahiptir. -Ürünümüz ortopedik oturma özelliğine sahip olup, oturma konforunun tam olarak sağlanabilmesi için oturma ve sırt bölgelerinin ergonomik yapısı birbirinden farklı dizayn edilmiştir.

-Ürünümüzün oturma ve sırt bölümleri metal boru iskeletle takviye edilmiştir. Oturma ve sırt plastik bölümleri, metal boru iskelete sıkı bir şekilde geçirildikten sonra birkaç noktadan vidalanmaktadır.

-Ürünümüzün tüm metal bölümleri, talebe göre elektrostatik boya ile boyanır veya BS729 Standardın da galvaniz ile kaplanır.

-Ürünümüzün oturma bölümü, seyirci üzerinden kalktığı zaman kendiliğinden otomatik olarak kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sistem karşı ağırlık mantığına göre çalışmaktadır. (Yay vb. bulunmamaktadır.)

-Ürünümüzün oturma bölümünün, gövde ile bağlantısının yapıldığı her iki taraftaki hareketli bölümlerin sürtünmeden zarar görmemesi için, söz konusu haraketli bölgelerde metal yerine plastik mekanizma kullanılmaktadır. Ayrıca bu mekanizma ortasında metal mil ile desteklenmektedir.

Yakamoz Tribün Koltuğu
Yakamoz Tribün Koltuğu Yakamoz Tribün Koltuğu Yakamoz Tribün Koltuğu Yakamoz Tribün Koltuğu
Yakamoz Tribün Koltuğu

Ürünün Adı

:

Yakamoz Tribün Koltuğu

Ürünün Kodu

:

CT 090

Yükleme Bilgisi (Adet)

Yakamoz Tribün Koltuğu için Etiketler